Polska Wersja Językowa English Language Version
Centralne Biuro Detektywistyczne Monitoring

Monitoring w dzisiejszych czasach to już nieodłączna część każdej firmy. Jego wartości prewencyjne wydają się być nie do przecenienia. Z doświadczenia wiemy, że przemyślany projekt monitoringu to przeważnie połowa sukcesu...

CBD zajmuje się sprzedażą, projektowaniem oraz instalacją systemów monitoringu Posiadamy szeroką ofertę sprzętową oraz jako firma gwarantujemy fachową i możliwie najtańsza instalacje monitoringu w państwa domu, biurze czy zakładzie pracy. Nasze systemy obserwacyjne mogą składać się z różnego rodzaju kamer: czarno-białych i kolorowych, zewnętrznych i wewnętrznych, miniaturowych i standardowych rozmiarów, statycznych i obrotowych, ukrytych i widocznych, tanich lub zaawansowanych i droższych. W ofercie znajdują się wszelkie urządzenia potrzebne do skompletowania systemu takie jak: jak obiektywy, multipleksery, dzielniki obrazu, przełączniki wizji, przewody, urządzenia archiwizujące obraz itd. Systemy montują nasi specjaliści w obiekcie klienta lub przygotowujemy bezpłatnie systemy do samodzielnego montażu.

Współpracujemy z największymi producentami systemów monitoringu

Jak współpracujemy ?

W przypadku otrzymania zlecenia postępujemy zgodnie z następującym schematem:
  1. Zanalizowanie potrzeb klienta.
  2. Przedstawienie kilku rozwiązań spełniających kryteria.
  3. Przygotowanie specyfikacji sprzętowej.
  4. Dostarczenie projektu wraz z kosztorysem.
  5. Wykonanie projektu wraz z pełną dokumentacją powykonawczą.
Centralne Biuro Detektywistyczne

Wygodna i szybka wycena

Aby szybko i wygodnie zapoznać się z kosztami jakie trzeba ponieść by posiadać system monitoringu proponujemy system wstępnej wyceny: Wystarczy przesłać drogą elektroniczną krótki opis miejsca i systemu na jakim nam zależy, w ciągu 48 godzin otrzymają państwo wstępną wycenę monitoringu i okazje do zapoznania z możliwościami, jakie daje zaproponowany system monitoringu.

Prezentacja w Twojej firmie

Stałą praktyką naszej Firmy są spotkania z klientami, którym jesteśmy w stanie udzielić porad oraz zaprezentować niektóre aspekty związane z poszczególnymi elementami systemów. Efektem takiego działania są projekty optymalnie skrojone na potrzeby klientów. Nasze technologie znajdują zastosowanie w wielu miejscach - począwszy od domków jednorodzinnych (telewizja użytkowa) a skończywszy na monitorowaniu wielkich obiektów sportowych. We wszystkich przypadkach notowany jest wzrost poziomu bezpieczeństwa obiektu oraz kontroli przepływu i ruchu osób lub pojazdów.

Centralne Biuro Detektywistyczne
Usługi detektywistyczne | Biuro detektywistyczne | Agencja detektywistyczna | Wykrywanie podsłuchów | Detective agency | Detective Poland